Звіт перед педагогічним колективом, батьківським комітетом про виконану роботу за 2019 – 2020 навчальний рік
Шановні батьки! Аналізуючи Вашу активність та цікавість ми побачили-що Ви не байдужі до життя нашої дошкільної установи. І ми пропонуємо Вашій увазі щорічний публічний звіт керівника перед громадськістю.
Метою звіту є подальше утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління навчальним закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень запровадження колегіальної етики управлінської діяльності директора. А також, це інформаційна прозорість роботи нашого закладу.
Тиврівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Мальва» розташований за адресою: 23300, Вінницька область, Тиврівський район, смт Тиврів, вулиця Паркова, 3.
Вихованці
У ДНЗ функціонує 6 вікових груп, у яких навчання здійснюють 142 дитини.
2 групи раннього віку у кількості-38 дітей.
1 молодша група-26
1 середня група-39
2 старших групи-39
У Тиврівському ДНЗ «Мальва» у 2019 2020 році перебували діти пільгових категорій це:
10 дітей з категорії «багатодітні сім’ї» - 50 % до оплати,
11 дітей з категорії «батьки учасники АТО» -100% до оплати
4 дітей з категорії «малозабезпечені сім’ї)» -100% до оплати,
1 дитина з категорії «інвалід дитинства» -100% до оплати.
Батьками цих дітей були надані всі необхідні документи щодо пільг.
Кадрове забезпечення
Освітньо-виховний процес забезпечують 15 кваліфікованих педагогів: з них директор та вихователь-методист, 2 музичних керівники, інструктор з фізичного виховання та 10 майстерних вихователів. Педагоги ДНЗ мають:
-вищу освіту-7 чол. (49 %)
-середню спеціальну-8 чол. (51%)
Вихователі дошкільного закладу мають такий кваліфікаційний рівень:
Вищу категорію мають - 3 чол.(20%)
Першу -2 чол.(13%)
Другу -3 чол. (20%)
Спеціаліст -7чол. (47%)
Згідно річного плану роботи дошкільного закладу та перспективного плану проходження курсової перепідготовки та атестації педагогічних працівників ДНЗ на навчальний рік у 2019 - 2020 році пройшли курси підвищення кваліфікації вихователі: Ткачук Н.Л., Франко Т.Д., директор Малощак А.В.. На сьогодні слухачем очно-дистанційних курсів підвищення кваліфікації при ВАНО є Шевчук Г.В.
Березень - квітень 2020 року проведена атестація педагогічних працівників:
Ткачук Н.Л. – підтверджено 11 тарифний розряд,
Шлапак Н.В. – присвоєно 2 кваліфікаційну категорію,
Кирилюк Т.О. присвоєно вищу кваліфікаційну категорію
Франко Т. Д. – присвоєно вищу кваліфікаційну категорію
Згідно річного плану роботи Тиврівського ДНЗ «Мальва» постійно проводиться робота з педагогічними кадрами це: надання консультацій педагогам за різною тематикою директором і методистом, надання консультацій батькам за потребою. Проводилися 3 педагогічні ради з педагогами (+ 1 онлайн) під час яких вирішувалися нагальні питання, які проходили у форматі ділової гри, диспуту, круглого столу, а також проводилися наради при завідувачці двічі на місяць, на яких розглядалися поточні питання із життєдіяльності ДНЗ.
На базі дошкільного закладу проведено районний семінар – практикум для вихователів ДНЗ району за темою «Формування здоров’язбережувальних технологій з дітьми дошкільного віку в ДНЗ». Під час якого були висвітлені питання щодо збереження здорової дитини та раціонального харчування, як в дошкільному закладі так і вдома. Семінар проведено на високому науково – методичному рівні професійної майстерності педагогів.
Згідно плану роботи постійно проводилися заплановані заходи і свята в ДНЗ це і групові і загальносадові. Кожен працівник приймав активну участь у проведенні заходу.
Головною метою роботи колективу є виховання дитини на основі принципу дитиноцентризму. Особистісно-орієнтована модель освіти, що заснована на ідеях дитиноцентризму, передбачає максимальне наближення навчання і виховання конкретної дитини до її сутності, здібностей і життєвих планів, забезпечення морально-психологічного комфорту.
Організація роботи з батьками
Взаємодія з сім’ями вихованців на протязі року є одним з пріоритетних напрямків діяльності закладу. Вона орієнтована на пошук таких форм і методів роботи, які дозволяють урахувати актуальні потреби батьків, сприяють формуванню активної батьківської позиції, участі батьків у управлінні закладом. Дошкільний заклад підтримує бажання батьків поповнювати знання, необхідні для виховання та оздоровлення дітей. Педагогічний колектив організовував для цього різні активні форм співпраці:
· Батьківські збори,
· Індивідуальні консультації різних спеціалістів,
· Дні відкритих дверей.
· Наданні благодійної спонсорської допомоги для створення відповідних матеріально- технічних умов щодо перебування дітей у закладі.
Організація харчування
Для нормального розвитку дитячого організму необхідне збалансоване харчування. З цією метою у дошкільному закладі організовано 3-х разове харчування, робота з організації харчування дошкільників здійснюється відповідно з «Інструкцією по організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», затверджена наказом МОНУ та МОЗУ від 17.04.06 №298/227, контроль здійснює старша сестра медична Гончарук Л.А. Меню складається з різноманітних страв, виключені їх повтори. Також до меню включені страви Євгена Клопотенка, які дозволяють приготувати улюблені страви на новий лад. У щоденний раціон харчування включено фрукти та овочі, але нажаль протягом року фрукти постачались не регулярно.
Усі продукти харчування, що надходять відповідають вимогам державних стандартів, супроводжуються накладними, сертифікатами якості, висновками санітарно-епідеміологічної експертизи.
Кухарями ДНЗ своєчасно відбираються добові проби у присутності медичної сестри в об'ємі порцій для дітей молодшої вікової групи та зберігаються на харчоблоці протягом доби.
У дошкільному навчальному закладі видача готових страв на групи здійснюється лише після зняття проби медичною сестрою та відповідно до часу, визначеного графіком видачі їжі. Помічники вихователів отримують їжу у промаркованому посуді з кришками та спецодязі. Режим харчування дітей в ДНЗ відповідає вимогам і не порушується.
Фінансування
Дошкільний навчальний заклад є комунальним закладом, тому матеріальне та фінансове забезпечення гарантує місцевий бюджет. Батьки є незамінними помічниками по оснащенню матеріально-технічної бази закладу. Завдання адміністрації полягає у оптимальному його прогнозуванні, плануванні та цільовому використанні. У звітному періоді поповнювалась матеріально-технічна база ДНЗ, проводились ремонтні роботи.
1. Про надходження та використання коштів по загальному фонду Тиврівського ДНЗ «Мальва» за 2019 року всього: 3977384 грн
А саме : на заробітну плату - 2348242 грн
Нарахування - 482026 грн
Придбання матеріалів - 130680 грн
Медикаментів – 3000 грн
Продукти харчування - 240648 грн
Оплата послуг(телефон, поточний ремонт електропроводки інш) - 202242 грн
Витрати на відрядження ( курси педпрац.)-2218 грн
Теплопостачання- 495776 грн
Водопостачання – 9023 грн
Електроенергія - 46634 грн
Газопостачання - 9301 грн
Інші послуги( вивіз сміття та нечистот) - 7595 грн
В тому числі
з бюджету селищної ради по загальному фонду були виділені кошти - 532341 грн
з них було придбано основних засобів в сумі 51315 грн, а саме :
стільці дитячі 70 шт - 17850 грн
стільці дорослі 35 шт – 15925 грн
муз.апартура - 17540 грн
зроблено поточний ремонт туалетної кімнати в групі вих Шлапак Н.В. – 19100 грн
поточний ремонт по всіх вікових групах , кабінетах та території закладу(потолок в музичному залі 13912 грн) – 29585 грн
поточний ремонт ліній електромереж - 186200 грн
на оплату послуг теплопостачання – 246141 грн
Навігація
- Головна
- Новини
- Про садочок
- Група "Краплинки"
- Група "Соняшник"
- Група "Квіточка"
- Група "Сонечко"
- Група "Казка"
- Група "Ромашка"
- Фотоальбом
- Спілкуємось тут
- Контакти
- Корисна інформація
- Пошта
- Група "Капітошка"
- Прозорість та інформаційна відкритість закладу
- Колектив ДНЗ
- Заявка на електронну реєстрацію в ДНЗ
- Звіт перед педагогічним колективом, батьківським комітетом про виконану роботу за 2019 – 2020 навчальний рік
Новини
У внутрішньому світі людини доброта- це сонце!
Контакти
Адреса: 23300, Вінницька обл. смт.Тиврів, вул.Паркова 3
Тел.: 04355 2-13-44
Email: tiverdnz@i.ua
МОН України